Outfits

It’s a wrap

Blazer, boots and blanket wrap – all from ASOS; pullover – Monton; leather pants – NewYorker

Suur aitäh kõigile, kes riidelaadal käisid! Kindlasti tuleb selliseid üritusi veel korraldada, sest seesugused ettevõtmised on ju suurepäraseks võimaluseks nii teiste blogijate kui ka oma lugejaskonnaga kohtumiseks. Parajalt suur hulk esemeid, mis mul alles jäid, lähevad üles blogi Shopi, mis omakorda tähendab, et lähipäevil läheb massive pildistamiseks.

Ja siin on mu kõige uuem obsessioon, taaskord ASOS’est pärinev nn blanket wrap (ma ei kujuta ette ka, mis selle sõnapaari eestikeelne vaste võiks olla), mis kaitseb oskuslikult igasuguste sügiseselt külmade tuuleiilide eest. I’m addicted!

I recently bought this so-called blanket wrap from ASOS and it quickly became my new obsession, because it keeps me warm and completes the outfit.


5 Comments

 • Anet

  Oh, how I L-O-V-E your outfit! It’s all about layers, and you know how to do it! Läbi pildi on seda külma Eestimaist tuult tunda, ja Solaris toob mõnus koduse tunde mulle!!!

 • Britta

  Aitäh sulle, Anet! Layering on jah ainuõige lahendus sellise talvise ilmaga nagu meil siin. :)
  Ja merci sulle ka, Kertu!

 • Sandra

  Väga super outfit! Aga mul oleks üks küsimus ka, kuidas kannaksid sina nahk-seelikut? Ostsin eriti mõnusa seeliku, aga ei ole liiga palju komplekte suutnud välja mõelda, järsku annaksid veidi inspiratsiooni. :)

 • Britta

  Nahkseelikut saab kanda põhimõtteliselt kõigega – mõtle, mida kannaksid mustade püksidega ja pane see ka seeliku juurde. Muidugi on tähtis see, et ülaosa ei oleks paljastav, sest kui juba jalad on paljad, siis tuleb ülemine osa kinni katta. :)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.