Behind the scenes,  Outfits,  Styling

Ivo Nikkolo HQ

Nagu juba ühes eelnevas postituses mainisin, tuleb mul paratamatult seesuguse vihmase ilmaga tunne nagu oleks ilmataat ajas ette rutanud ja sügise juba suve keskel kohale toonud. Sügisene tunne muudab mind aga omakorda asjalikuks ja paneb lõpetama pooleliolevaid asju. Nii ma siis istungi siin, söön IMELISI nektariine, koostan järjekordset (ja eriliselt pikka) to-do nimekirja ning, tõntõntõõ, uuendan ometi blogipoekest. Jah, sain selle lõpuks tehtud. Seekord läks müüki paras hulk asju ja paar tükki on veel lähipäevil tulekul. UUENDATUD BLOGIPOODI saate navigeeruda vajutades SIIA.

Mõned teist on tõenäoliselt kuulnud projektist Ivo Nikkologa, kuhu mina ja fotograaf Aleksandra Podburtnaja kaasatud oleme. Teistele siis aga infoks, et pildistame homme, kolmapäeval Ivo Nikkolo sügistalvist kollektsiooni – Aleksandra on taaskord kaamera taga ja mina teen stilistikat. Siin on mõned Aleksandra blogist näpatud pildid, mis möödunud nädalal Ivo Nikkolo disainilaboris tehtud said. Rõivaid ja aksessuaare valides sattusin brändi uuest kollektsioonist sedavõrd vaimustusse, et plaanin päris kindlasti sealt endale ühel hetkel ka midagi soetada.

Ja muide, eile ilmust minust ja Merilyst Delfisse pisike artikkel, mida saab lugeda SIIT.

Änd nüüd ma pean päris kindlasti magama minema, sest alustame homme juba päris varakult ning ees ootab suvele mitteomaselt pikk ja tegus tööpäev. Night night!

Me and photographer Aleksandra Podburtnaja are collaborating with an Estonian clothing brand named Ivo Nikkolo. It’s a pretty big deal for me, because Ivo Nikkolo is one of the key names in the history of Estonian fashion and I’m really grateful that they chose to work with me. We have a photo shoot tomorrow morning and I’m styling it. On these photos you can see me choosing the clothes and accessories in the brand’s HQ.


2 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.