Outfits,  Where to shop

JANUARY BLUES

Nädalake tagasi klõpsasime härraga kiired outfiti-fotod, mis hoolimata praegusest südatalvest said väljanägemiselt üsna kevadised (kui tumedavõitu riietus välja arvata). Piltide tegemise põhjuseks oli aga kaks uut asja, mis minu kappi hiljuti siginenud on ja mis kindlasti jagamist väärivad. Alustagem sellest Arketi T-särgist, mille jõuluvana mulle kuuse alla poetas ning mis nüüdseks juba mitu korda mul ka seljas on käinud. Minusugusel H&Mi, COSi ja & Other Stories’e fännil on mõistagi huvi Arketi vastu olnud suur brändi lansseerimisest saati ning mul on enam kui hea meel tõdeda, et näiteks selle sama pluusi põhjal võib nende toodete kvaliteeti kiita küll. Kuuldavasti pidid ka Arketi poed väga lahedad olema, nii et kes välismaal ringi liigub, sel tasub kindlasti mõnda neist sisse piiluda!

Lisaks liitus mu riidekapiga see tore H&Mi mantel, mis praeguse ilmaga küll üht supersooja kudumit alla või teist mantlit enda peale vajab, kuid mis minu kevadises garderoobis juba eos endale koha sisse on seadnud. Mind on viimasel ajal tabanud küll tumedate värvide ja lihtsamapoolsete riietuste maania, kuid et outfitile südatalvel või varakevadel elu ja särtsu sisse puhuda, siis soovitan seesugust tumedamapoolset mantlit kanda hoopis punase kampsuni ja huulega või näiteks särtsakate ja heledamate sinistega.

Wearing: T-shirt – Arket / coat, shoes, jeans – H&M / sunglasses – Zara

4 Comments

  • Handra

    Üks küsimus selliste pahkluud paljastavate pükste kohta. Kui on tavalised sinised või mustad, siis pole probleemi ja ma kannan tavaliselt musti põlvikuid all (sul tundub ainult sukapüks olevat? Mul hakkaks külm niimoodi) aga mul on üks paar samas pikkuses teksaseid sellist kollast tooni https://newmood.ee/p/jennyfer/naiste-teksad/PAH17GRUNGE-GOLD?ap=1%2C48%2C49%2C60 Suvel pole nagu probleemi aga talvel ei saa musti kanda, sest noh siis näen välja nagu mesilane… ja kui panna mingit muud värvi, siis tekib natuke nagu klouni tunne :D oskad soovitada, mis oleks hea kindel valik?

  • Britta

    Täiesti nõus, igasugune riietumine on talvel märksa keerulisem! Mustad sukad ja kollased püksid ei ole tõepoolest väga hea kombo ning soovitan sulle näiteks seda, et paned kaks-kolm paari tavalisi pruune sukkpükse üksteise peale või siis tuleb kuskilt leida sellised, millel on denne rohkem kui klassikalisel sukal.
    Kuna talved pole viimasel ajal väga külmad olnud, siis minul endal pole probleemi sellega, kui jalas on vaid üks paar sukkpükse. Tähtis on just jalalabad soojas hoida (ehk pane sukkade peale ka üks talviselt soe sokipaar) ja võimalusel kombineerida outfitti nii, et paljast pahkluud jääks võimalikult vähe ehk kanda lühema säärega teksaseid jalatsitega, mis ulatuvad kannast võimalikult kõrgele. Need nipid on mind alati päästnud kordadel, kui ei viitsi kubujussina ringi liikuda. Loodan, et neist on sulle ka abi!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.