Events,  Fashion,  Where to shop

KAUBAMAJA SS16

Kaubamaja1

Kevadine moehooaeg on täies hoos – eile külastasin Kaubamaja kevadmoe esitlusüritust, järgmisel nädalal tervitab juba Tallinn Fashion Week ning märkmikusse on siginenud veel hulgaliselt üritusi, mida kas olen juba jõudnud külastada või mis alles tulekul on. Ja ega ma selle üle sugugi ei kurda! Pärast seda hirmus pikka talve on kevadisi värve enam kui hea meel näha, olgu nad modellide seljas või kaunistagu nad showroomide stangesid. Mis puudutab Kaubamaja üritust, siis see leidis aset Kosmose IMAX kinos, kuhu seega ka esmakordselt sattusin. Lavale jõudis hulgaliselt toredaid värve ja mustreid, mida muidugi meeleldi omaenda garderoobiski rippumas näeksin. Noppisin välja oma kolm lemmikriietust, mida siin piltidel ka näha saab, ning paar sõna andsin kommentaariks ka tänastele Seitsmestele Uudistele. Ja suur aplaus I Wear* Experimentile imelise live-muusika eest!

Muide, olen otsustanud proovida kätt ka vlogide tegemisel. Eks näis, kuidas nendega täpselt läheb, aga esimese jaoks on materjali kogunenud juba hulgi, kaasa arvatud eilselt Kaubamaja ürituselt. Küllap jõuavad need kaadrikesed blogisse aprillikuu jooksul! Ning infona veel, et toimetan juba mõnda aega ka Snapchatis, kust leiab mind kasutajanime “brittatalving” alt.

After this long and neverending winter it’s really nice to see some colors on the catwalks again. There have been quite many fashion events lately and some big ones are still ahead, for example Tallinn Fashion Week, which will take place at the end of next week. Yesterday I attended Kaubamaja’s spring fashion show, which took place at a local IMAX cinema. I picked out my three favourite looks from the show, which you can see on the photos above and below – don’t you just love the colors and playful details?! Can’t wait to add some spring freshness to my own wardrobe as well!

PS! I have decided to try my hand at vlogging! I have already filmed a bunch of clips for my first vlog (mostly random clips of my everyday life) and I’m planning on publishing them in April. Let’s see how it all turns out and if I’ll be any good at it. :) But meanwhile you can follow me on Snapchat – my username there is, surprise surprise, “brittatalving”.

Kaubamaja2 Kaubamaja3

Photos: Ardo Kaljuvee

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.