Behind the scenes,  Fashion,  Outfits

KREATIIV

Kreatiiv1

Veel enne oktoobrikuu lõppemist filmisime pisikese lõigu ETV+ venekeelsele moesaatele “Kreatiiv”, kus tuli juttu mantlitest, jakkidest ning teistest ülerõivastest. Arvestades seda, et igasugused üleriided on kõikidest rõivaesemetest minu vaieldamatud lemmikud, siis võtsin sel teemal meelsasti ka sõna. Kuigi vahepeal lõin kaasa ka ühe teise “Kreatiivi” osa filmimises, siis seekord jagan teiega pilte just selle oktoobrikuu lõpus filmitud saate valmimisest.

Mis puudutab aga üleriideid, siis see Kokomo mantel, mille filmimise ajaks endale selga tõmbasin, varastas silmapilkselt minu südame ja seisab jätkuvalt minu to-buy listis. Hooajal, mil ümberringi on kõik nii külm ja hall, on üks värviline mantel enam kui kindel tujutõstja!

Here are some behind the scenes photos from when I was asked to talk about jackets, coats and all kinds of outerwear on a local fashion-themed television series called “Kreatiiv”. I’m a huge fan of outerwear in general (a girl can never have too many jackets, right?), so I happily agreed to do that. I also fell madly in love with that blue coat that I was wearing while we were filming the show – it’s still on my to-buy list, because it seems like that perfect piece of clothing that will add some colour to this grey and cold time of the year!

Kreatiiv2Kreatiiv

Wearing: T-shirt – One Wolf / blue coat – Kokomo / blazer – Isabel Marant pour H&M

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.