Christmas,  Inspirational,  Photography

Let it snow, let it snow, let it snow

Kuigi maa ei ole veel lumevaibaga kattunud ja see, mis aeg-ajalt taevast alla sajab, on olemuselt pigem midagi vihmalaadset, siis jõuluhõng on ikkagi juba tuppa ning südamesse pugenud. Sellele aitab muidugi kaasa ka kodus vastava meeleolu loomine kõikvõimalike küünalde ja jõuluehete abil, villastes sokkides ja soojades kampsikutes mõnulemine ning köögis igasuguse hea ja parema valmistamine. Ühtlasi leidsin sellisest blogist nagu Cocorosa terve hunniku jõuluteemalisi pilte, mis ta omakorda teistest blogidest näpanud on ja otsustasin mõningaid neist ka teiega jagada, et seda lumevaeset detsembrikuud veel jõulusemaks muuta.

Muide, tegin endale ka selle VYou nüüd ära. Ma esialgu küll alles testin seda, sest ma ei ole ikkagi päris kindel, kas mulle meeldib selline küsimustele vastamise meetod või ei, aga igatahes on ta nüüd siis olemas. Saate sinna SIIT.

Don’t forget to ask me questions on FORMSPRING and VYOU and to follow me on TUMBLR and TWITTER!

2 Comments

  • Reelika

    Sinust on pilt detsembrikuu KesKus Kadri Kõusaare artikli juures, kui sa veel ei teadnud :) Ma vähemalt arvan olevat kindel, et see oled sina :)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.