Outfits

Let the future fall into place

Umbkaudselt nädal tagasi avastasin, et issand, mul on ju blogi ka. Vot nii unarusse on see siin jäänud ja mõtted on olnud kõikjal mujal kui sellel pisikesel domeenil. Vahepeal on päris palju toimunud ja elu on võtnud hoopis teistsuguse pöörde, aga uue hooaja algusega püüan siin jälle uue hooga postitama hakata. Septembri tulek on minu jaoks tegelikult mitte lihtsalt uue hooaja algus, vaid just nagu uue aasta algus. Uued mõtted, uued teod, uus energia. Suvi on tore ja mõnus, aga september on päris kindlasti parim aeg aastas.

Muideks, paar päeva tagasi oli minu viimane tööpäev Popularis. Rohkem kui kolm väga pikka ja võrratut aastat jäävad nüüd seljataha ning on aeg keskenduda olulisele – kool, ajakirja- ja stilistitöö ning kõiksugused projektid on need, kuhu nüüdsest oma energia suunan. :)

I’m back! It’s finally September, my favorite time of the year. My life’s heading towards a new direction now and I’m full of motivation, drive and new energy. I’m also going to try to post more often and not abandon my blog again. :)

Wearing: Jacket from Monton, scarf and jeans from Zara, boots from Miss Sixty, laptop case from ASOS, bracelets from Stradivarius.

Don’t forget to ask me questions on FORMSPRING and to follow me on TUMBLR and TWITTER!

7 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.