Beauty

LET’S TALK BEAUTY

BB kreem 2

Kuna soojem aastaaeg hiilib tasapisi ligi ning paljud plaanivad sel puhul talvised peitekreemid ja muud iluvidinad märksa kergemate toodete vastu vahetada, siis kasutan juhust ja jagan teiega ilutoodet, mis vankumatult minu kõikide aegade lemmiktoodete edetabelit juhib. Tegemist on brändi Jane Iredale Glow Time nime kandva BB-kreemiga, mida olen nüüdseks kasutanud juba mitu aastat ja mida käsi südamel kõigile soovitan. Sattusin selle tegelase otsa tänu oma õele, kellelt seda kord laenasin – pärast antud toote avastamist ei ole ma kasutanud ühtki teist BB- või peitekreemi. See on hästi kerge, kuid katab nagu korralik peitekreem – see sama põhjus ongi peamine, miks seda kreemi armastan ja miks ei näe end peitekreemi juurde tagasi naasmas. Muidugi on oluliseks faktoriks ka selle kreemi kuulumine mineraalkosmeetika kategooriasse, sest mida aeg edasi, seda rohkem mõtlen ilutooteid ostes läbi, et mida ma endale nüüd ikkagi näkku määrin. Mina kasutan Jane Iredale’i BB-kreemi aastaringselt, hoolimata selle kergusest, aga ideaalne on ta muidugi ka neile, kes just nüüd, uue hooaja lävel endale mahedat iluvidinat otsivad. Hinnaks on sellel umbkaudselt 50 eurot, kuid kuna seda ei kulu palju, siis saab ühe kreemiga hakkama mitu kuud või isegi pool aastat, olenevalt muidugi pealekantavast kogusest. Mina ostan seda Tallinnas Sinisest Salongist, kuid Jane Iredale’i Facebooki lehelt leiab teisigi edasimüügipunkte.

Kas kellelgi teist on ka ilutoodete seas mõni igipõline lemmik, mida mingi hinna eest välja ei vahetaks?

A much warmer season is approaching and many people are therefore looking for new, much lighter beauty products. I wanted to share my all-time favourite beauty product with you – it’s Jane Iredale’s BB cream named Glow Time. I have used it for a few years now and it’s truly the best thing ever. Some people like to use BB creams only during summer, but after discovering how GOOD BB creams can be I can never go back to using regular foundations again. This one here is very light, but covers just as well as a foundation does – this is the main reason why I’m in love with this product. The fact that it’s mineral is also very important to me, because the older I get the more I think about which products I use, especially on my face. I use it all year round and I couldn’t be happier that I discovered this product – now, a few years later, I am still in love with it and can truly recommend it to everyone. It costs around 50 euros, but lasts for a really long time (which is also a very big plus!).

Which beauty products are your all-time favourites?

BB kreem 1

Follow me on: INSTAGRAM / FACEBOOK / TWITTER / TUMBLR

One Comment

  • mrjm

    maci mineralize skinfinish natural toonis misiganes-värvi-ma-antud-hetkel-näost-olen on mu jaoks täpselt see asi, et kui avastad, et on otsas, siis ilma selleta on hommikul nägu pähe maalides nutuvõru suu ümber.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.