Food,  Outfits,  Where to eat

LIFE BEGINS AFTER COFFEE. AND WAFFLES.

Peps1

Erinevaid söögikohti kohtab minu blogis viimasel ajal kohe eriti tihti ning tänagi lisandub nende sekka üks, mida sel nädalal juba kaks korda külastanud olen. Põhjus? Need vahvlid! Ja muidugi selle kohviku tõeliselt mõnus atmosfäär. Tegemist on siis kohvikuga Peps, mis paikneb Kentmanni tänaval, täpsemalt selle uue ja ägeda kõrghoone esimesel korrusel. Sealsed juustu-peekoni vahvlid on niivõrd maitsvad, et olen sel nädalal juba kahel korral suuna just sellesse kohvikusse võtnud ja hilist hommikusööki nautinud. Ning kuna kohviku sisekujunduski enam kui nauditav on, siis pole sugugi tarvis imestada, et mõlemal korral oma aega peamiselt pildistamisega sisustasin.

There have been quite many food-related posts on my blog lately and I’m not planning on stopping here. I don’t really like to cook, but I do like to visit all kinds of restaurants and cafes and I usually end up taking at least a thousand photos (sometimes literally). So here are some photos taken at a cafe called Peps (Kentmanni 6) – it’s quite new, but their Belgian waffles are so good that I’ve already visited it twice this week. So if you’re ever in Tallinn, go ahead and check it out!

Peps2 Peps3 Peps4

3 Comments

  • Anni K

    Oeh, nii ilusad fotod, sinna läheks isegi hommikust sööma, kui see vaid nii kaugel poleks :)

  • Britta

    Aitäh! Õnneks see kohvik vast kuhugi ei jookse, nii et ehk õnnestub sul kunagi hiljem seda ikka külastada. :)

  • Kamilla Katarina

    Seal on kohutavalt halb Tom Kha supp, seda ei soovita küll kellelegi. Tom Kha muidu mu lemmikuid, aga no seal oli küll alla igasuguse arvestuse. Aga jah vahvlitest, mida ise küll seal proovinud pole, olen ainult kiidusõnu kuulnud :)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.