Giveaway,  Outfits,  Various

Life in details

Kolm pisikest teadaannet:

1. SNÖ of Sweden ehete loosimine sai nüüd läbi ning võitjaks osutus Moonika L.! Palju õnne! Võtan võitjaga meiliteel ühendust.

2. Kes minu blogi läbi Google Readeri jälgib – usun, et oled kindlasti kuulnud, et Reader suletakse juba mõne päeva pärast. Kui otsid head alternatiivi, siis mine aadressile feedly.com ja impordi ühe hiireklikiga kõik oma blogid sinna. Feedly on olemuselt Readerile väga sarnane, tänu millele on võimalik see tobe muudatus märksa hõlpsamalt üle elada.

3. Kuna töö tõi mind mõneks ajaks Helsingisse, siis ei pruugi ma sagedate blogipostituste kirjutamiseks piisavalt aega leida. Minu tegemistel saab aga silma peal hoida läbi Instagrami (link on SIIN), mida uuendan pea iga päev!

Ja illustratsiooniks siis paar fotot, mis möödunud laupäeval tehtud sai.

Everyone who’s following me on Google Reader – I bet all of you have heard that it will be closed on 1st of July. If you’re looking for a good alternative go to feedly.com and import all your subscriptions from Reader. It’s basically the same thing, therefore it makes this stupid change a little less uncomfortable.

Also, I may not be able to blog as much in the near future, because I’m spending most of my time in Finland (that is until the 12th of July). So make sure to follow me on Instagram – I update it quite frequently!

And here are some “leftovers”.

Details3Details2Details1

Photos by Marek Metslaid

Follow me on: FACEBOOK / INSTAGRAM / TWITTER / TUMBLR

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.