Outfits

Long live the long

..ja long time no see. Minu elus on vahepeal päris palju toimunud ja juhtunud, mistõttu ei ole arvutit väga tihti avama jõudnud. Noh, konstantselt 1000+ lugemata postitust Readeris, senini uuendamata blogi shop, lahtipakkimata kotid minu elutoas ja stagnatsioon blogipostitustes on küllalt hea tõestus sellele. Minu aja on endale haaranud ootamatult suurenenud töökoormus ning suvine “igal õhtul on vaja kuhugi minna” mõtteviis. Ja see on hea! Muidugi oleksin tahtnud tihemini ka siia jõuda ning näiteks oma kodu lõpuks ometi ära koristada, aga samal ajal rahustan end mõttega, et life is for living ja seda eriti sel üürikesel suvel. Vahepeal jäi mu tutvusringkond ka ühe fantastilise inimese võrra vaesemaks, mistõttu olen suure osa ajast ka lihtsalt elu üle mõtisklenud ja blogimiseks motivatsiooni otsinud. Elu proovilepanekutest hoolimata võin garanteerida, et olen nüüd tagasi ja seda koos korraliku materjalivaruga, mida olen valmis teiega jagama.

Alustada võib näiteks tänasest. Elame Marekuga Uue Maailma rajooni ääreosas, kuid imekombel ei olegi selle võrratu piirkonna siseeluga väga tutvuma jõudnud. Eelkõige olen siin jalutanud oma õega või trajektooril kodu-pood-kodu. Olen aga väga hästi kursis sellega, milline kultuuriväärtus ja vingete kunstiinimeste Meka see rajoon on, mistõttu otsustasin täna Marekul sõrmest kinni võtta ning ta endaga tänavatele kõndima tirida.

Sorry for being absent – there’s been a lot going on in my life and I couldn’t really find the time (or motivation) to blog. But I’m back! Me and my boyfriend decided to walk around our neighborhood today and took some photos as well.

Wearing: Bolero jacket and sunglasses from H&M, tank top from Pimkie, bag from Stradivarius, and skirt from Monton

Don’t forget to ask me questions on FORMSPRING and to follow me on TUMBLR or TWITTER

3 Comments

  • anu

    Ma arvan, et peaksite vist veelgi oma kodulinnaosas jalutamas käima! Lahe kant, fotogeeniline pealekauba.
    Ja see seelik on justkui loodud sealseid tänavaid oma kohalolekuga austama.
    p.s. kui soovi, võib pilgu heita mu blogile, käimas on väike giveaway just praegu!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.