Beauty,  Giveaway,  Various

LUMI GIVEAWAY + Q&A

lumi-giveaway1

Juhhei, juhhei, uus loosimine letsgo! Otsustasin sügise alguse puhul oma lugejaid veidi poputada ning seekord panen koostöös kodumaise ilubrändiga Lumi loosi mitte ühe ega kaks, vaid lausa kolm toodet ehk terve ilurutiini. Tegemist on nimelt 24-tunnise värskendava ning matistava ilurutiiniga, mis koosneb järgmistest toodetest:
1. Niisutav näopuhastuspiim
2. Raudrohu näovesi
3. Antioksüdantidega päevakreem

See hooldusrutiin on mõeldud normaalsele ja kombineeritud näonahale ning võitleb edukalt punnikestega ja muudab naha tagatipuks ka igati säravaks. Tooteid saab kasutada nii hommikuti kui õhtuti ning muide, see niisutav näopuhastuspiim on pärjatud ka Anne & Stiili ilulemmikute auhinnaga. Komplekti originaalhind on 61 eurot, nii et loosimises tasub kindlasti osaleda! Toodetega saab lähemalt tutvuda SIIN, kus on kenasti kirjas ka näpunäited, et kuidas neid tegelasi kõige edukamalt kasutada.

Kuna viimasest küsimuste-vastuste voorust on möödas terve trobikond aastaid, siis otsustasin giveaway siduda Q&A-ga. Nii et loosimiseks osalemiseks tuleb teha järgmist:
1. Jäta siia postituse alla kommentaar küsimusega, millele minult vastust tahaksid. Küsimused võivad olla kõige kohta, alates minu elust kuni blogimise ja tööni välja.
2. Lisa kommentaari juurde kindlasti ka oma meiliaadress, mida saab, muide, teha nii, et teised seda ei näeks.
3. Giveaway kestab kuni järgmise pühapäevani ehk 25. septembrini ning loosimise võitja saab endale kogu komplekti, millega külmale hooajale mõnusalt vastu astuda.

Head loosiõnne!

Apologies to my foreign readers – this giveaway is for my Estonian followers only! ♥

lumi-giveaway2

40 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.