Around the globe,  Events,  Fashion,  Outfits

#MINIMUM

Nime MINIMUM kannab taanlaste imetore, skandinaavialikult minimalistlik rõivabränd, mis on tegelikult kenasti saadaval ka siinsamas Tallinnas, täpsemalt Foorumi keskuses paiknevas kaupluses WAB. Eelmisel nädalal seadsin sammud taaskord kodusesse Helsingisse, seekord eesmärgiga antud brändi ning selle sügistalvise kollektsiooniga lähemalt tutvust teha.

Kollektsioon ise oli imeilus ja koosnes minusuguse sügisearmastaja rõõmuks just nendest toonidest, mida ühelt sügiskollektsioonilt alati ootan. Hall, roheline või ploomikarva oli pea iga kollektsioonis sisalduv ese ning mantleid ja kudumeid leidus enam kui küllalt. Ja nii juhtuski see, et armusin MINIMUMi brändi kõrvuni ära ning pean tunnistama, et kripeldama jäi üsna mitu rõivaeset. Seega tšekitaut!

MINIMUM is a super awesome Danish clothing brand with a focus on minimalist design. I went to Helsinki last week in order to check out their Autumn/Winter 2015 collection and ended up falling madly in love with the brand!

The collection itself was just perfect and included all the must-have Autumn colours, from greys to greens to plum. The racks were full of knits, coats and furry jackets and even though I love, love, LOVE summer, I now secretly can’t wait for Autumn to begin. So if you haven’t already heard of them, make sure to check out this awesome brand!

Minimum1 Minimum2 Minimum3 Minimum4Minimum5Minimum6Minimum7Minimum8

Fell madly in love with this coat. I mean, isn’t it perfect for Autumn?!

MInimum9 Minimum10

Met the lovely Martina (littleblacksalmiak.blogspot.com) and ate the best hotdog ever!

Minimum11 Minimum12 Minimum13

One Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.