Events,  Food,  Getaways,  Outfits,  Various,  Where to eat

Muhumaa

Eelmisel nädalal käisime perega Muhumaal. Ma olen sealt tihtilugu läbi sõitnud, aga mitte kunagi seal otseselt käinud. Veetsime seal kaks võrratut päeva ja kuna Muhumaa sarnaneb küllalt palju Vormsile (mis, nagu te vist juba aru olete saanud, mulle väga südamelähedane on), võitis ka see pisike saar minu poolehoiu. Siin on siis mõningad pildid, mis seal tehtud said.

Last week me and my family spent some quality time on the island of Muhu (one of the many islands here in Estonia). We had an amazing time there and here are some pictures my boyfriend took there.

Külastasin esmakordselt seda kurikuulsat Muhu jaanalinnufarmi, kus minu üllatuseks ka kängurusid peetakse. Muide, üks jaanalindudest otsustas mind ja mu telefoni hammustada – definitely a first minu jaoks.

We also visited the ostrich farm where they apparently keep kangaroos as well. By the way, one of these ostriches decided to bite me – turns out that they are not the friendliest birds.

Seal samas jaanalinnufarmis toimus ka suur seitsmekäiguline õhtusöök koos veinidegusteerimisega. Õhtusöök oli võrratu, aga muu hulgas proovisime ka jaanalinnuliha, mis pärast seda kui sa neile põhimõtteliselt pai olid teinud, oli natuke.. ebamugav.

We had an amazing dinner with wine tasting next to the ostrich farm.

Järgneval päeval külastasime Pädaste mõisa ning sealset restorani. Toit oli taaskord võrratult hea.

We had a wonderful lunch at the Pädaste Manor the next day.

Pictures by Marek Metslaid

Don’t forget to ask me questions on FORMSPRING and to follow me on TUMBLR and TWITTER!

4 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.