Beauty

MY SHORT PERFUME STORY

Helene tegi sellega algust ja Aljona nõudis, et ka mina paneksin kirja oma parfüümimineviku. Vastupidiselt paljudele teistele on minu oma üpris lühike – seda sel lihtsal põhjusel, et kasutan korraga vaid üht parfüümi ning kui olen sellesse üdini kiindunud, siis kasutan seda ja ainult seda parfüümi aastaid. Minu esimene lõhna-armastus oli roosa Versace Versus Time For Pleasure. Mulle meeldivad magusad lõhnad, aga mitte intensiivselt Escada-magusad, vaid pigem mahedalt puuviljased või hoopis sensuaalsed lillelõhnalised parfüümid. Versace Versus haakus hästi minu tollase vanusega ning oh kui suur oli nördimus kui see parfüüm lettidelt eemaldati. Pärast lühikest ekslemist teiste lõhnade vahel peatusin mõneks ajaks Carolina Herrera 212 Sexy juures, kuid kuna see lõhn ei olnud minu LEMMIK-lemmik, siis leidsin end paari aasta pärast hoopis kollase Moschino Hippy Fizz’i rüpest, mis jäi sarnaselt eelnevale Versace lõhnale aastateks minu kõrvale. Kuni ka see müügilettidelt eemaldati. Olgu siinkohal veel mainitud, et kuigi parfüüme ei soovitata kunagi kinkida, siis selle toreda Moschino tegelasega ristusid mu teed just kingikotti avades. Pärast seda parfüümi katsetasin aga jällegi nii üht kui teist lõhna, kuniks ühel hetkel jõudis müügile Flora by Gucci sats ühes minu lemmiku, Glamorous Magnolia nime kandva lõhnaga. See oli armastus esimesest silmapilgust ning see on tänaseni minu jaoks asendamatu parfüüm. Esimest korda elus kasutan samal ajal aga kaht erinevat lõhna, kuigi parfüümiks saab neist nimetada vaid üht. Kuna Flora by Gucci parfüümid on üsna krõbeda hinnaga, siis kasutan aeg-ajalt ka kategooriasse “body mist” kuuluvat Victoria’s Secreti  Pure Seduction kehaspreid. Selle püsivus on väga hea, lõhn imeline ja ausalt öeldes eelistan näiteks suvisel ajal parfüümi asemel just sellist kergemat lõhna.

Ja nii lühike mu parfüümiminevik ongi! Kuigi kui päris aus olla, siis mulle tundub, et mõni parfüüm jäi sellest nimekirjast kogemata välja.

Fellow blogger Aljona asked me to share my perfume history and here it is, my super short perfume story. Whenever I fall in love with a perfume I stick with it for many, many years and I never use different perfumes at the same time. My first love was Versace Versus Time For Pleasure. I like sweet perfumes, but not the ones that are as intense and sweet as Escada perfumes – the ones I use have this balmy and fruity or sensual and floral scent. Versace Versus suited well with my age at that time and I used it for many years, until it was unfortunately not being sold anymore. I then tried and tested different perfumes and stumbled upon Carolina Herrera’s perfume named 212 Sexy. I used it for a few years, but as it wasn’t my all time favorite, I was constantly looking for a new one. My next perfume obsession started when someone decided to give me Moschino Hippy Fizz as a present. This playful, summery and floral perfume stayed with me for a really long time, until I couldn’t find it in the stores anymore. After that I had to start searching for the perfect perfume again and I was forced to use many different ones for some time, until Flora by Gucci was released. Glamorous Magnolia was a love at first sight and it’s still my true favorite. It’s still the one and only perfume I use, even though I sometimes use Victoria’s Secret Pure Seduction body mist as well. It’s not a perfume, but it’s long lasting and has a really lovely scent, so I usually use this during summertime when I prefer something lighter than a perfume.

And that’s it, this is my perfume history! I think I might have forgotten some perfumes, but the main ones have definitely been these four.

Perfumes

Follow me on: INSTAGRAM / FACEBOOK / TWITTER / TUMBLR

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.