Outfits

New in and it’s shimmering

Kui Zara karvajakk, mida sai näha ühes viimastest postitusest, läks kirja minu viimase krooniostuna, siis esimese euroostu tiitli sai endale külge see Montoni boolerojakk, mille kuu esimestel päevadel endale soetasin. Monton suutis mind taaskord ülejäänud poodide üksluisete ning pooltoonides riideesemete kõrval silmatorkavate lõigete ja värvidega võluda, nii et tunnen, et tiitel läks vähemalt n-ö ÕIGELE asjale. Mingil põhjusel on koos jakiga sattunud MÕLEMALE pildile ka hunnik juhtmeid, aga loodetavasti suudate neist mööda vaadata. :)

Something I bought in the beginning of this year – a jacket by an Estonian brand named Monton. PS! Don’t mind the wires on the pictures (don’t know how they ended up being on BOTH of the photos).

3 Comments

 • Ann

  Hei, üks out-of-topic küsimus. Ma ei suuda leida kuidagi seda postitust kus sa rääkisid oma lemmik-smuuti retseptist (see oli vist midagi mangoga?)
  Äkki saad selle lingi anda või uuesti kirjutada:)

 • Britta

  No problemo. Neid oli kaks tükki:
  1) Maasikad + kiivid + Funktsionaalne rohelise tee jogurt
  2) Melon + mango + vaarikajogurt (see meeldib mulle isegi rohkem kui esimene)

 • Ann

  Aii aitäh. Ma ka just avastasin enda jaoks smuutivõlud ja ostsin poest juhuslikult ühe mango ka ja mõtlesin mis sellega peale hakata. Jäi meelde kuidagi varasemast see.
  : )

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.