Outfits

NIKE SWOOSH

Ma ei ole küll hirmus suur poodleja (peamiselt seetõttu, et olen viimased mitu aastat oma tarbimist teadlikult väga jälginud ja piiranud ning ökoloogilisele jalajäljele mõelnud), kuid ma olen võrdlemisi suur ketsifänn. Tõsi, minu ketsiriiul ei ole just teab kui suur, küll aga istub mu to-buy listis hirmus hunnik ketse ning ka ketsipiltides võin lõpmatuseni surfata. Mõistagi ei anna mind võrrelda nendega, kes uute ketside release date’idega üdini kursis on ning kes võivad peast nimetada kõikvõimalikke mudeleid, aga sellegipoolest pean end väiksemat sorti sneakerheadiks ning seda suurem oli mu rõõm, kui mul õnnestus endale hankida see sama Nike Court Borough ketsipaar, mis juba viimased aasta aega mu ostulistis oli istunud. Olin neid varem veebiski näinud, kuid esimest korda ristusid me teed möödunud suvel Itaalias, kus sattusin nende otsa täiesti juhustlikult. Ketsidel oli seal küll üpris hea hind, kuid kahjuks puudus minu number, nii et sinnapaika nad tookord ka jäid. Õnneks tõi aga alanud allahindluste hooaeg need uuesti minu silmapiirile ning sedapuhku täitsa kodumaa pinnal, nii et taaskohtumise rõõm oli üüratult suur ja tänu õigele suurusnumbrile liitusid nad kohe ka minu ketsiriiuliga. Kui nüüd vaid õnnestuks neid mõnda aega sama puhtana hoida… sest see on nüüd küll kunst, mida ma vist kunagi päriselt ei valda. :)

Wearing: sneakers – Nike / jacket, jeans – Zara / T-shirt – One Wolf / sunglasses – Reserved

6 Comments

  • Liina

    Mulle on ka kergemat sorti ketsilembus peale tulnud ja leian end aina tihemini mõtlemas uutele tossupaaridele. Viimati läksime J-ga poes talle uusi jalavarje valides vaidlema kahe mudeli üle. Mulle hakkas minu variant nii meeldima, et läksin kohe naisteriiuli ette otsima, kas naistele sama mudelit oleks. Oli, aga kahjuks materjal oli hoopis halvem. Ei saanudki impulsiivne olla! Sinu uued on aga tõesti ilusad ja panevad kohe mõtted liikuma :D. Ja muide, ma polnudki siiani konkreetselt mõelnud, et mulle selline ketsilembus on tekkinud, Sinu postitus tegi silmad lahti. Jalatsiriiulis küll vaid kaks paari tosse, aga hoian neid kui silmaterasid ja mõtlen pidevalt uutele :D.

  • Britta

    No vot, hops allahindluseid uudistama! Aga muide, ma nillin päris mitmeid ketse just meestevalikust ja tihtilugu on paljud neist ikka sellised, mis on vabalt unisex. Peab lihtsalt oskama välja kanda. :)

  • Britta

    @Birgit Oo, hea point! Mul ema mingi hetk andis ühe neist ja soovitas majapidamises kasutada, nii et seda olen seni ka teinud, aga tossude puhastamise eesmärgil pole neid veel kasutanud. Nii et tänks!!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.