Events,  Fashion

Painted dreams, gold canvas

Käisin täna lõpuks ometi Kuldnõela näitust vaatamas ja siinkohal tuletan teile kõigile, kes te moest vähegi huvitute ja seda veel külastanud ei ole, meelde, et selline asi üldse Disaini- ja Arhitektuurigaleriis püsti on pandud.

Meie pisikese Eesti kõige suuremat, Kuldnõela nime kandvat moeauhinda jagatakse nimelt juba 14. korda. Varem on auhinnatseremoonia toimunud valitud publikule mõeldud üritusel, kuid seekord otsustati, et siinse moeloojate koorekihi võrratute töödega tutvumiseks peaks kõigil võrdväärne võimalus olema. Seega avatigi kevadise Tallinn Fashion Week’i tähtsündmusena Lastemaailma kõrval asuvas galeriis imeline näitus, mis annab korraliku ülevaate seitsme kohaliku moelooja hiljutisest loomingust. Auhinda antakse üle kahes kategoorias: Kuldnõel ja Väike Kuldnõel. Esimesele neist kandideerivad siinmail juba ammuilma tuntud ja end aastatega tõestanud disainerid Tiina Talumees, Aivar “Antonio” Lätt, Liisi Eesmaa ning Karolin Kuusik. Väikese Kuldnõela nominentideks on aga noored ja silmapaistvad moeloojad Piret Ilves, Britt Samoson ning Kristel Kuslapuu. Ka publiku lemmik saab auhinna, nii et kui olete nende loominguga veidi lähemalt tutvunud, siis hops Facebooki ja hääletama. Oma hääle andnud inimeste vahel läheb muideks loosi üks parajalt suur auhind.

Näitus on avatud kuni 17. märtsini aadressil Pärnu mnt 6, nii et kiirustage! Võin lubada, et see on külastamist igati väärt. Siin on paar pilti, mis ise seal täna tegin.

Follow me on: TWITTER / FORMSPRING / TUMBLR

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.