Outfits

Preparing for spring

Kuigi Rotermanni kvartal asub täiesti kesklinnas, ei satu ma sinna mingil põhjusel eriti tihti. Vanasti Talumehe juures praktikal olles käisin seal igapäevaselt, kuid nüüd ei tõmba sinna pea miski, sest sealsed poed ei ole kunagi minu otseste favoriitide hulka kuulunud ning ega muud seal väga ju teha ei olegi. Täna seadsin aga sammud ometi sinnapoole, sest tundsin sisimas, et seekord midagi näkkab. Eksisin juhuslikult allahindluste keskele ning suutsin õnnelikult kaks paari jalanõusid soetada, kusjuures seda veel väga hea hinnaga. Alumistele tuleb küll pehmendus sisse panna, sest neil on maailma kõige kõvem tald, aga päris hea diil oli see ikkagi. Siin nad nüüd on, nagu mu teised jalanõudki, kevadet ootamas.

Bought two new pairs of footwear today. Both were on sale so I got a pretty good deal. Yay! Let’s just hope that spring will be here soon.

Shoes from Bershka and faux fur boots from Stradivarius

6 Comments

 • annu

  Mulle just stradivariuse, bershka ja bull nad beari riided meeldivad ja just need värvid aga nh igal ühel oma stiil kuid kingad on klüll üle kõige :)

 • Britta

  Ma täitsa usun, et paljudele meeldib ja paljud suudavad need suurepäraselt välja ka kanda. :) Ma lihtsalt ise ei fänna neid poode elueest, aga noh, vahel leian minagi sealt midagi.
  JA aitäh teile ka! :)

 • annu

  mul muidu üks küsimus et äkki Sa tead kas see kevad suvi toimub kuskil eestis mingisugune moedisainerite võistlus kust ma osa saaksin võtta (põhikool)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.