Outfits,  Various

Question?

Nagu lubatud, siis siin on esimene küsimuste-vastuste postitus. Organiseerimisfriik nagu ma olen, siis ma sorteerisin kõik küsimused kategooriatesse. Alustan siin aga selliste küsimustega, mis ühtegi “kataloogi” ei kuulunud. Ja ka neid on terve hulk. :)

# Nimeta üks sinu huvitavamaid harjumusi, mida sa enne siin maininud pole.
Tõenäoliselt ristsõnade lahendamine – alustasin nendega kuskil üheksaselt või veidi hiljem, mil lahendasin Eesti Ekspressi lasteristsõna. Tänaseks päevaks on lahendamine lausa maania kuju võtnud ning ma hoolitsen igal kuul selle eest, et kõikide ristsõnaajakirjade viimased numbrid minu voodi kõrval esindatud oleksid (kuigi see ei ole eriti keskkonnasõbralik). Vähemalt on tegemist hariva hobiga. :)
# On sul mõningaid blogilugejaile teadmata hobisid/andeid? Näiteks, ehk oskad mõnd instrumenti mängida või oled kirglik lugeja või hoopis oled tegelenud näitlemisega?
Mängisin kunagi ligikaudu 4-5 aastat trumme (ei, mitte neid aafrika trumme, vaid ikka PÄRIS-päris trumme). Siiani on pulgad alles ja vahel mõtlen, et peaks sellega ikka jätkama.
#Kas sul on mingi hobi, millega sa n.ö vabal ajal tegeled?
Mood ongi lisaks erialale ka minu hobi ja tegelen sellega nii palju kui võimalik. :)
# Mis on sinu kassi nimi?
Ca$h
# Millesse sa usud?
Inimeste headusesse (võimalik, et liiga palju), mingil määral saatusesse ning sellesse, et kui tahan kuhugi jõuda, pean selle nimel juba praegu pingutama – life’s too short.
# Mis on su lemmikfilm?
Kui päris aus olla, siis mulle ei meeldi eriti filme vaadata (eelistan sarjade vaatamist, sest nad on lühemad – ma olen aja raiskamisega kitsi), aga kui nüüd mõni neist välja tuua, siis Inception juhib hetkel minu top-nimekirja. Muidugi ei anna seda võrrelda moefilmidega, mida võin jällegi lõpmatuseni vaadata.
# Kust poest on pärit lõikelaudade komplekt? (Küsimus seotud giveaway postitusega)
Tallinna Kaubamaja köögiosakonnast
# Kas smuuti tegemiseks oli veel mingi põhjus lisaks sellele, et otsustasid tervislikult toituma hakata?
Jah – mul on igahommikustest võileibadest siiber ning tunnen, et vitamiinipuudus hävitab minu energiat, mistõttu paljud asjad jäävad seetõttu lihtsalt tegemata, kuna mul puudub jaks.
# Äkki jagad meiega sinu jaoks kõige maitsvamaid smuutiretsepte?
Mul spetsiaalseid retsepte kui selliseid ei ole, aga mis me Marekuga tavaliselt teeme on see, et ostame erinevaid puuvilju ning jogurtit ning miksime siis kõike omavahel – katsetamine on asja juures vist isegi kõige põnevam asi. AGA soovitan näiteks neid:
1) Maasikad + kiivid + Funktsionaalne rohelise tee jogurt
2) Melon + mango + vaarikajogurt (tänane avastus ja see oli nii hea, et selle peale mõtlemine juba viis keele alla)
# Kuidas suhtud neisse n-ö tibidesse, kes topivad endale külge igasuguseid feik-asjandusi? Kas sa ise oled nende vastu huvi tundnud?
Isiklikult mina väldin selliseid asju ja kui mõnda asja olen proovinud või mõtlen, et kunagi võiks isegi proovida, siis näiteks kunstküüntest hoidun küll kui katkust. See, kas teistel need on või mitte, jätab mind suhteliselt külmaks. Küll aga on mulle vastukarva see, kui inimene on üleni kunstjullasid täis. Kõige hullem ongi see, et seda peavad ilusaks vaid need tüdrukud ise, mitte aga mehed ega selles mõttes “normaalsed” naised. :)
# Mis omadused sulle teiste puhul kõige enam meeldivad/silma jäävad?
Ambitsioonikus. Lugemus. Oskus iseenda üle naerda. Võime aktsepteerida, et ka sina ise eksid.
# Britta, mis on sinu elumoto?
Failure is not an option. :)
# Kuidas sa oma juukseid nii ilusat tooni hoiad?
Sellega, et ma ei ole neid mitte kunagi värvinud, triibutanud, salgutanud, what so ever. :) Aga ma tänan komplimendi eest! See-eest ei ole nendega üldse kerge, sest nad on maailma kõige õhemad ja neile kohevuse andmine nõuab palju tööd.
# Kas sul on kogu aeg blondid juuksed olnud ning kas on plaanis ka värvi lähiajal muuta? (Blond sobib sulle ülihästi, kuid huvitav oleks näha sind ka mõnes teises valguses)
Kuna olen loomulik blond, olen juuste värvimise/toonitamise suhtes vääääga skeptiline ja kui päris aus olla, siis ma ei usu, et neid kunagi üldse värvingi. Aga jah, mind ennastki huvitab, et milline ma näiteks brünetina välja näeksin – õnneks on inimesed leiutanud parukad, nii et kunagi ehk proovin nende abil järele.
# Mida sa endas muuta tahaksid?
Tahaks osata aega palju paremini planeerida.
# Kuidas suhtud Ponyartsi blogisse? Mis meeldib/ei meeldi kõige rohkem selles?
Ma tegelikult ei saa aru, et millest selline küsimus? Ta on minu hea sõbranna, ma toetan teda, ta on tubli ja kaugele jõudnud, tal on oma nišš ja ma soovin, et ta ka niimoodi jätkaks. Tema blogi on super, sest peegeldab teda ning ta ei püüa mängida kedagi teist. Mainin siis siin ka ära, et minu ja tema blogid ei ole omavahel võrreldavad, sest me oleme erinevad inimesed, kuigi saame väga hästi läbi – mõned asjad, mis esinevad tema blogis, ei saaks kunagi esineda minu blogis, sest ei ole minulikud, kuid on see-eest täielikult temalikud ning sobivad talle. :)
# Millest sa unistad?
Elust New Yorkis
# Kui tihti sa pidutsed ja väljas käid?
Hetkel mitte eriti tihti. Vahel kord nädalas, vahel kord paari nädala jooksul. Varem käisin kõvasti rohkem, aga praegu olen hoopis teistsuguse elustiiliga ning suunan oma energia mujale. Muidugi on asi ka selles, et Tallinn on liiga väike ja praeguseks hetkeks uutest kohtades tühjaks jooksnud – elaksin NYC’s, käiksin tõenäoliselt kolm korda rohkem väljas. Aga tantsida tahaks küll kogu aeg! See on ka peamine põhjus, miks väljas käin.
# Kirjelda oma mentaliteeti. Oled sa pigem “kõik-viimasel-minutil”, realistlik või ülemõtleja tüüpi inimene?
Ma arvan, et paras doos on minus kõike. Muidugi on see viimase-minuti teema päris tugevalt esindatud, samas vahel teen mõnda asja jälle kaks kuud enne tähtaega. Eelkõige on asi hoopis selles, mis emotsioonid mul sel päeval on. Ja realistlik olen ma päris kindlasti, illusioone endale eriti ei loo. Unistada aga julgen küll. :)
# Millist puhkust sa kõige enam naudid?
Igasugune puhkus on hea. Vahel on ideaalne minna nädalavahetuseks maale ja veeta aega oma itaallaslikult kärarikka pere seltsis. Mõnikord on hea Marekuga lõõgastuda ning lihtsalt jaurata. Samas vajan ka seda aega, mil saan olla lihtsalt üksi. Võimalik, et seda viimast naudingi kõige enam, aga ilmselgelt ei tohi sedagi liiga palju olla.
# Saan aru, et loed palju erialast kirjandust (ja eks ilmselt nii juhtub õppimise ajal enamikuga), ent mis on su lemmikteos üldiselt? Ilukirjanduslik või siis teaduslik või hoopis mõni luulekogu?
Ilukirjandus all the way!
Henri Charriere – Papillon (väidetavalt autobiograafiline teos mehest, kes maailmasõdade aegu saadetakse Prantsuse Guajaanasse eluaegset vanglakaristust kandma – kusjuures ta on tegelikult süütu – ning raamat räägib tema põgenemisest. ma ei ole vist kunagi paeluvamat ja põnevamat raamatut lugenud)
Dostojevski – Idioot (kohustusliku kirjanduse pärl, teine on Remarque’i Triumfikaar)
Andrus Kivirähk ja kõik tema miljon fantastilise huumoriga raamatut, sest need on järjekordne ideaalne viis lõõgastumiseks

Ilukirjandust loengi muideks sada korda rohkem kui erialast kirjandust. Ja lisaks – ma jumaldan raamatuid (juba nende lõhn on nii hea!) ja olen selles mõttes vanakooli-inimene, et ükski film (ega audio- või e-raamat) suudaks minu jaoks kunagi PÄRIS raamatuid asendada. :)

# Mis sa sünnipäevaks saada tahad?
Kusjuures see on väga hea küsimus. Kuigi mul oli sünnipäev just ära (ja kingitused olid VÄGA, väga head), siis ma sain alles teada, et kingi ei tohigi inimestele kinkida – pidavat halba õnne tooma. Nüüd ma pean kõik oma wishlistis olevad kingapaarid ise välja ostma ja seega soovin tõenäoliselt järgmised 10 aastat sünnipäevakingitustena inimestelt vaid raha.
# Mis on su lemmikkokteil?
Malibu-koola, ilma laimi ja sidrunita, bring it oooon!
# Mis on sinu lemmiktegevus mõnusal vabal pühapäevasel päeval?
Pühapäeviti tahan alati OHTRALT süüa ja näksida ning logeleda terve päeva voodis teki sees sarju vaadates, lugedes ja Readeris hängides. Mulle tegelikult pühapäevad ei meeldi – nad mõjuvad alati kuidagi nii pidurdavalt. Kui keegi küsiks, et mis on minu lemmikpäev, siis kindel vastus on esmaspäev – see töömeeleolu inspireerib mind tohutult

Okei, tegelikult on umbes miljons küsimust veel, aga ma ausalt öeldes ei jaksa enam, sest kell on ootamatult saanud 2 öösel ja ma tegelikult peaksin ammu magama. Ma loodan, et väga palju kirjavigu ei tulnud, sest ma hetkel ei suuda tänu unisusele isegi oma sõrmi teineteisest eristada, rääkimata siis tähtedest siin arvutiekraanil. Igatahes ma vastan homme edasi, i promise. :)

Nighty night, darlings!
B.

PS! Shop sai ka uuendatud!

8 Comments

 • Stella

  Ootan juba huvitga järgmiseid selliseid küsimustele vastamise postitusi :) Tõsiselt huvitav on, saab isikust totaalse teise pildi ette :D
  Trummide mängimine on AWESOME !

 • Ke

  Hehee.. Sa ei pea kingi oma wishlistist ära koristama ;) Ma olen ka kuulnud, et teatud asjade kinkimine (a la noad ja käärid jms) pidi halba õnne tooma. Selle vastu aitab see, kui kinkijale kas või 5 senti sümboolselt vastutasuks anda. Sest siis ei ole enam tegemist kingiga, vaid ostuga :))

 • Britta

  Ma olin nädalavahetusel Saaremaal spaas ja ei jõudnud vastata, ka täna ei jõua sellega tegeleda. Tulevad siis, kui aega saan. :)

 • Leila

  Hey,
  tuli sihuke küsimus, et kui sa stilistikat fotoshuutidele oled teinud, kust laenutad riideid? Väikestest butiikidest? Kaubamajst? Oskad mõnda kohta soovitada?

 • Britta

  Enamasti otse disaineritelt, lisaks ka tavalistest poodidest ning butiikidest. Eelkõige meeldib mulle aga eestlaste disainile tähelepanu pöörata, mistõttu laenutangi kõige enam disaineritelt otse või kodumaist disaini müüvatest poodidest. Kaubamajast laenutamiseks on vaja spetsiaalset stilistikaarti ning Zarast saab vaid suurte ajakirjade jaoks riideid laenutada.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.