Events,  Outfits,  Various

Quick update

Riidelaada ajad muutusid veidi, nii et algus on hoopis kell 17.00!

Ja et mitte postitust täiesti tühjana hoida, siis paar close-up pilti minu viimasest ostust ehk (taaskord) ASOS’est tellitud saabastest, millest ma juba praegu sõltuvuses olen.

Kuna ma saan pidevalt küsimusi selle kohta, et kas sealt on ikka turvaline tellida ning kas ma olen pidanud mõnes oma ostus pettuma, siis ütlen parem juba siin “kõva häälega” välja, et JAH, sealt on turvaline tellida ning EI, ma ei ole pidanud milleski pettuma. Mõnel minu sõbrannal on küll juhtunud, et rõivas ei istu selga või on liiga suur, aga alati saab sinna asjad tagasi saata, millegi muu vastu ümber vahetada või raha tagasi küsida. Minule isiklikult on kõik sealt tellitud riided sobinud, sest kui juba korra oled tellinud ning seega ka teada saanud, milline on sinu number, siis ausalt öeldes on suhteliselt väike tõenäosus, et need riided sulle ei istu. Jalanõusid tellisin tõepoolest esimest korda, sest eelistan seesuguseid asju enne ostmist alati proovida, aga ka nendes ei pidanud ma pettuma.

Nii et tellige rahus. :)

Ja näeme homme kell viis!


2 Comments

  • S

    Sa küll ütlesid,et sa oled nende saabastega rahul, aga kas nendega on mugav kõndida,jalad ei hakka valutama/pigistama alguses vms. ?

  • Britta

    On küll mugav, jah. Kui otsida vigu, siis nad v6iksid v6ib-olla tsipa pehmema sisetallaga olla, aga midagi hullu küll ei ole. Pigistanud ega jalgu valutama pannud nad ka senini ei ole. Im in love! :)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.