Events,  Outfits

Remember, remember the 5th of November

Eelmisel nädalal õnnestus mul jälle aastake vanemaks saada. Kui olin väike plika, pidasin oma sünnipäeva alati põhimõtteliselt riigipühaks – see oli päev, mil kellelgi ei tohtinud olla ühtegi kohustust, hommikul tuli mind koogi ja lauluga üles äratada ning sünnipäevaõhin algas juba hetkest, mil kalender oktoobrilt novembrile keerati. Tänapäeval on asjalood muidugi teistsugused ning ausalt öeldes pole päris mitu aastat õhinast haisugi olnud. Seekordsel sünnipäeval õnnestus see “erilise päeva tunne” aga üle pika aja tagasi saada ning kuna 5. november oli teatavasti esmaspäev ja tähistamised leidsid aset alles nädalavahetusel, siis tundus nagu oleks sünnipäev kestnud terve nädala. Siinkohal ütlengi ühe suuuuure aitähi oma kallitele sõpradele ning asendamatule perekonnale, kes selle nädala nii eriliseks tegid! 

PS! Veel enne kui november kätte jõudis, tegi Merit blogist meritmerit.wordpress.com minuga väikese intervjuu, mida saab lugeda SIIT.
PPS! Kellel teist pole võimalik Instagrami telefonist jälgida, siis nüüd on see ka veebis kenasti olemas. Minu Instagrami saab jälgida SIIT.

Last week I celebrated my 24th birthday. I had an awesome week full of celebrations with my friends and family – it was definitely one of the best birthdays ever. Here are some photos I took last week.

Follow me on: FACEBOOK / INSTAGRAM / TWITTER / TUMBLR

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.