Events,  School,  Various

Shhh.. äratus!

Heihei!

Tõenäoliselt olete juba kursis sellega, et Tartus asuv kaubanduskeskus, mis kannab nime Tasku, alustas oma blogiga, kuhu ühe kuu jooksul kirjutavad mitmed Eesti blogijad ja moeinimesed. Täna ilmus siis lõpuks ka minu esimene Moeäratuse raames kirjutatud sissekanne. Ja see ei jää sugugi ainsaks – mõnusat lugemist luban teile üks-kaks korda nädalas võluda terve märtsikuu vältel, nii et kes veel seda ei teinud, siis lisage www.tasku.ee/blogi oma readeri nimekirja. Kes sinna lisaks minule kirjutavad? Selle nägemiseks kliki SIIA.

Lisaks – ilmad on õnneks juba vaikselt soojenemas, mis tähendab, et igavad talvekuud on lõppemas ja aeg kevadriiete kandmiseks jõuab üha lähemale. Ühtlasi tähendab see ka seda, et outfitivaikus siin blogis hakkab otsa saama, hurraa! Ja muide, kui kõik plaanipäraselt läheb, istun märtsikuus ka lennukile ning sõidan mõneks päevaks otse Euroopa südamesse, kuhu teatavasti on päike vastupidiselt Eestile juba jõudnud. Can’t wait!

Mis veel uudist? Eelmisel nädalal käisin kahes Tallinna koolis (32. Keskkool ja Ühisgümnaasium) moeshowdel žüriiliikmeks, mis oli eriti vahva. Seesugused õhtud meenutavad mulle alati seda tuhinat, mis mõned aastat tagasi, mil ise veel koolipinki nühkisin, koolis toimunud moeshowdega alati kaasas käis – osalesin tihtilugu neil ise modellina ja 2006. aastal olin isegi Roosadel Kääridel õhtujuht. Seekordse Ühisgümnaasiumi show tegi aga eriliseks fakt, et enne Rocca al Mare Kooli minemist õppisin 1.-5. klassini just selles kesklinna koolis. Ja muide, enne möödunud reedet seisin viimati Ühisgümnaasiumi laval umbkaudselt aastal 98, kandsin neoonrohelist ja kohutava lõikega nabapluusi ning kandideerisin ise diplomile – tookord küll mitte moešõul osaledes, vaid Spice Girlsi imiteerides. Ahjaa, mainiks ka selle ära, et vahva on näha, et noorte seas on hulgaliselt disainitalenti!

Peatse kohtumiseni,

B.

This post is for my Estonian readers only, so I apologize for not translating it. :)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.