Events,  Outfits,  Where to shop

Siison Market

Täna avati selline tore asi nagu Siison Market – kaheks nädalaks pandi kodumaises veebipoes Siison.ee püsti pisike market, kus lisaks minule otsivad oma kasutatud või kasutamata rõivastele uusi omanikke blogijad Helene Vetik, Merily Leis ja Aljona Sokolovskaja, samuti ka moedisainer Liisi Eesmaa. Marketi mõte on just taaskasutusele tähelepanu juhtida ja nagu ikka, suutsid siisonlased ka seekord asjale läheneda kuidagi uudselt – veebikeskkonda pole kohalikud moeturud ju varem veel jõudnud.

Allpool siis väike ülevaade minu enda Siison Marketist, link sellele asub SIIN. Teiste müüjate esemetele saate pilgu peale visata SIIT.

Follow me on: FACEBOOK / TWITTER / FORMSPRING / TUMBLR

2 Comments

  • kärt

    Oskad sa õelda, et mille järgi sind ja neid blogijaid sinna valiti? :) Ma ei hakka kellegi tööd nüüd kritiseerima, aga minu arust blogite teie kõik päris vähe (ma saan aru, et töö jnejne). Miks ei ole sinna valitud näiteks cicucoco’t või letherspeak’i, kes väga tihti uuendavad oma blogisid ja on palju aktiivsemad kui teie? Lihtsalt küsimus :)

  • Britta

    Sest me kõik teeme Siisoniga juba küllalt pikalt koostööd ja ega selle Marketi mõte ei ole ka leida Eesti parimad blogijad – ju nad valisid need, kes neile endile ka meeldivad. Võimalik, et ka teised blogijad saavad varsti samasuguse võimaluse. :)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.