Events,  Festivals,  Outfits,  Photography

Sun, laughter, memories

Eelmisel nädalal laadisime matkabussi igasugust kola täis ning sõitsime Roostale, kus toimus järjekordne Surfilaager (või Smurfilaager for that matter). Kui erakordselt veider rahvas välja arvata, siis oli seal hea ja tore ning suvi oli selles mõttes ikkagi oma haripunktis. Seesuguste kaunite männimetsade, imelise rannajoone ning sillerdavalt mereveelt vastuvaatavate purjelauade kooslus mõjub ikkagi nii maagilisena, et ainus variant ongi lihtsalt OLLA ja seda harvaesinevat suveidülli nautida.

These pictures are taken last week when we attended a local festival named Surfilaager. Five days of ultimate relaxation by the beach – couldn’t ask for more!

Don’t forget to ask me questions on FORMSPRING and to follow me on TUMBLR or TWITTER!

Pictures by me and Marek Metslaid

2 Comments

 • merilin

  Hàsti mònusad pildid, nendes on exaclty seda vibe’i mida ma màletan kui kunagi ise ka Surfilaagris kàisin. Viimastel aastatel olen tihti kuulnud ka mina, et kohale on saabunud natukene imelikku rahvast ja isegi facebookis oli selle kohta palju kàra. Aga surfilaager on 1 vààrt ùritusi Eestis ja ma loodan, et korraldajad suudavad kuidagi klassi ùritusele tagasi tuua.

  Sinu blogi pildid on jàtkuvalt supper:) Vòiks tihedamini postitusi olla, kuigi jah suvi on kàes ja ilmselgelt on muudki toredat teha !
  Pàikest Sulle,
  merilin.
  http://cafenaivete.blogspot.com/

 • Britta

  Jah, see on rahvas on seal väga kahtlaseks muutunud, mistõttu ma ei usu, et sinna järgmine aasta enam tagasi lähen. Aga mine tea.
  Püüan tihedamini postitada, aga vahepeal on nii kiire olnud (ja sellele on enamasti järgnenud mitmepäevane puhkus kuskil Eestimaa nurgas), mistõttu ei jõua just eriti tihti arvutisse. Aga loodan, et nüüd on rohkem aega blogiga tegeleda. :)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.