Outfits

Supercharged

Hullumeelselt kiire nädala selgroog on küll murdunud, aga järjekordne to-do list see-eest ainult kasvab. Imekombel olen selleks kõigeks eikusagilt energiat ammutanud ja olen seega ka meeleldi 24/7 rakkes. Näiteks läheb Anne & Stiili mainumber kohe-kohe trükki, mis tähendab erakordselt intensiivset asjaajamist, poolikute asjade lõpetamist ja puuduoleva materjali kibekiiret hankimist. Seekord vastutan ka kohe väga mitme lehekülje eest, nii et tegutsemist jätkub küllaga. Lisaks sellele teen homsele Siisoni moeshowle stilistikat, mis nõuab samamoodi omajagu pühendumist. Tegemist on aga igati põneva väljakutsega, sest moeshow tarbeks ei ole ma varem inimesi riidesse pannud, kusjuures suurem osa neist on mehed, kelle riietamine on alati omamoodi challenge.

Kõikvõimalike töömõtete ja modellide riietamise kõrvalt leidsin aga lõpuks ka aega, et omaenda garderoobile pilk peale visata. Märkamatult on külmast talveperioodist saanud oluliselt soojem aastaaeg, mistõttu tuleb kasukas kiiiiresti millegi muu vastu vahetada. See jant tundub muidugi igal kevadel korduvat – küll on liiga palju asju selga kuhjatud, küll liiga vähe.. “õiget” lahendust ei tundugi riidekapis leiduvat. See-eest on aga poodides hetkel niivõrd hea valik, et paratamatult tekib ka küsimus, et kuidas seda kõike nüüd endale lubada saaks? Esialgu kuulutavadki mu riidekapis kevadet paar värvilist, Zarast pärinevat eset.

PS! Sel laupäeval ilmuvas Postimehe lisalehes Arter on üks põnev artikkel, milles mina ja veel paar moeblogijat kaasa lööme!

Follow me on: FACEBOOK / TWITTER / FORMSPRING / TUMBLR

5 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.