Fashion,  Inspirational,  Photography

The bold and the beautiful

Mulle on alati tohutult meeldinud konkreetsed värvitoonid ning ERITI nende omavaheline miksimine. Olgem ausad, tugevad värvid lisavad inimese välimusele kõvasti rohkem värskust ja efektsust kui pooltoonides rõivad. Sel hooajal on seesugused konkreetsed värvid erilise tähelepanu alla sattunud ja mul on selle üle muidugi eriti hea meel, sest silmailu jätkub seetõttu palju rohkem. Avastasin just eile, et mul endal on kahtlaselt palju halli värvi t-särke (mul on tohutu nõrkus selle tooni vastu), kuid kirev valik poelettidel annab tänu sellele trendile ka mulle rohkem võimalusi oma garderoobi “värvimiseks”. Siin on mõned inspireerivad pildid, mis hiljuti internetiavarustes levinud on ning mis tänu oma imelistele toonidele tee minu arvutisse on leidnud.

Lisaks tahan mainida ka seda, et otsustasin nüüd vahelduseks koolile rohkem aega pühendada. Ajastus on muidugi väga hea, sest kätte on jõudnud sess ehk hulk hindamisi ja üks järjekordne kunstiajalugu puudutav eksam. See tähendab, et suurem osa minu ajast kulub joonistamisele, maalimisele ja konspektide koostamisele, mistõttu ma oma blogiga väga tihti tegeleda ei jõua. Ütlen seda seepärast, et kuigi väikeseid sissekandeid teen vahepeal ikka, siis varem väljakuulutatud giveaway võtab veel veidi aega. Aga lähiajal on see ikkagi ja päris kindlasti tulemas. Seekord on giveaway auhinnaks kevadiselt värvikirev komplekt erinevatest aksessuaaridest, millest osa mul juba kodus ootel on, nii et olge valmis võitma! :)

I’ve always been into (no, actually I’ve always truly LOVED) bold colors and I’m really happy that they are making their way around the fashion world right now. I love how strong colors make a person look fresh and how they can add this certain je ne sais quoi to a otherwise completely casual outfit. Here are some inspirational photos from around the web.

Photos via fashion gone rogue, streetfsn, life in travel, jak & jil, the haute pursuit, chictopia, the blonde salad

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.