Outfits,  Various

The sun shines a little brighter and life is so much sweeter

Bonjour! Nüüd on küll tõeline suvi kohale jõudnud ja oleks lihtsalt patt nende ilusate ilmadega toas arvutis istuda, mis muidugi põhjendab minu mõnepäevast puudumist blogimaailmast ning tuhandeid lugemata postitusi Google Readeris. Millega ma vahepeal tegelenud olen? Ausalt öeldes väga millegagi peale suve nautimise. Kuulates teiste inimeste lugusid, saan aga rahulikult tõdeda, et ma ei ole ainus, kelle adekvaatsust niisugused soojad ilmad töö tegemisel häirivalt mõjutavad. Homsest tahaksin pealinnast hoopis vehkat teha, et koos teistega järjekordse suvefestivali mõnusid nautida. Noh, kui just ilm alt ei vea. Oma uues korteris oleme nüüd ka asjad enam-vähem paika suutnud sättida, mis tähendab, et ei pea enam igal hommikul memory-mängu mängima, et millisesse kasti ma selle ja selle asja tookord pakkida võisin. Ja kesklinnas elamise võlusid ei suudaks minu jaoks praegu mitte miski asendada – vahepeal ei usu ise ka, et kõik nii käe-jala ligiduses on.

Moeteemadest nii palju, et viimase fotoshuudi pildid peaksid minu blogisse ilmuma any day now ning vaikselt on ka uued pildistamised juba peale tulemas. Samas ei ole nii kuumad ilmad just maailma kõige ideaalsem variant ühe fotosessiooni ettevalmistamiseks, mistõttu ootan pingsalt ilmateadet jälgides järgmist nädalat, et siis uuesti tegutsema hakata. Vahelduseks non-stop tsillimisele läksin tagasi ka Talumehe juurde, kus ma ikka päris tükk aega ei olnud käinud. Juulikuu käin seal veel praktikal ja mis edasi hakkab saama, seda näitab sügise algus. Vot tak. Ja nüüd lippan ma raamatuid paika sättima – tänast koristamistuhinat tuleb ju ära kasutada.

PS! Oma viimase fotoshuudi jaoks riiete otsimise käigus ei suutnud ma vastu panna kahele esemele, mida ka pildistamisel kasutasin ning seejärel südamerahuga omaenda garderoobi teiste, juba liiga pikast kapisisesest stagnatsioonist ja igavusest kolletama hakanud tegelaste juurde riputasin. Üks neist on see Nu Nordikust pärit kaelakee.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.