Activities,  Design,  Events,  Workshop

Tomorrow belongs to the people who prepare for it today

Selle aasta esimene loosimine on lõppenud ja kuulutan trummipõrina saatel välja selle õnneliku, kes saab oma meigikotti täiendada Max Factori toredate toodetega – Liina T.! Palju õnne! Liina, võtan sinuga meiliteel ühendust.

Möödunud nädal osutus märksa kiiremaks kui eeldasin ning nädalavahetusel väisasin üht eriti toredat üritust – Your Design Works veebidisaini workshopi. Silmasin seda mõni aeg tagasi Facebookis ning teadsin kohe, et see on miski, millest tuleks ilmtingimata osa võtta. Tegemist on siis sellise ettevõtmisega, kus eriala asjatundjad (ja ühtlasi kadestamisväärselt edukad inimesed) õpetavad, kuidas 48 tunniga üks veebileht algusest lõpuni valmis teha.  See workshop ei eelda eelnevate kogemuste või teadmiste olemasolu ja tegelikult ei pea sul olema isegi ühtki veebilehe tegemise ideed, aga kui veebidisain võiks sulle vähegi huvi pakkuda ning tunned, et see teadmine võib ühel hetkel kasuks tulla, siis tasub sellest üritusest kindlasti osa võtta. Ja kuigi mul ei õnnestunud seal päris algusest lõpuni olla, siis tunnistan, et iga minut oli seda nädalavahetusel varasel kellaajal ärkamist väärt. Tulemuseks on see, et olen ideedest ja inspiratsioonist tulvil ning üdini motiveeritud. Korraldustiim lubas, et selliseid workshope tuleb veel ja veel, nii et soovitan silma peal hoida nii nende Facebookil kui ka veebilehel.

This weekend I decided to participate in the Your Design Works web design workshop. I don’t know a lot about web design and when I saw this event on Facebook I instantly knew what I was going to do this weekend. So basically it’s a workshop where they teach you to design a website in 48 hours – you don’t need to have any previous experience in that area, because they cover everything from A to Z. I wasn’t able to be there the whole time, but I definitely learned A LOT and am now full of both inspiration and motivation, plus the event itself turned out to be a lot of fun! The entire workshop is in English, so if you’re a foreigner living in Tallinn and interested in web design, I truly recommend you to keep an eye on their Facebook page and website.

YDW1 YDW2 YDW3 YDW4 YDW5

Photos: Your Design Works

Follow me on: INSTAGRAM / FACEBOOK / TWITTER / TUMBLR

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.