Fashion,  Inspirational,  Photography

Travel along with the nomads

On aeg kuulutada välja giveaway võitja! Valisin selle random.org’i kasutades välja ning võitjaks osutus Martha, kes küsis minult, et millises maailmapaigas inimene oma elu jooksul kindlasti ära peaks käima. Võtsin võitjaga meilitsi ka ühendust, nii et Martha, vasta mulle palun nii kiiresti kui saad. :)

Kuna küsimusi tuli oodatust palju rohkem, siis ei pane ma neid kõiki koos vastustega ühte postitusse, vaid jagan erinevate sissekannete vahel ära, sest keegi ei jaksaks üle 130 küsimuse-vastuse korraga läbi lugeda, eksole? :)

Vot tak. Nüüd aga hoopis teise teema juurde. Novembrikuised moeajakirjad on talvehõngulistest moeseeriatest tulvil, tugevas ülekaalus on rändrahvastest inspireeritud fotod (selle talve slogan tundub olevat “Go nomad!”). Valisin nende miljoni foto hulgast välja oma lemmikud, mõned neist on rohkem nomaaditeemalised, mõned vähem, aga silmailu pakuvad kõik. Millised neist teile kõige enam meeldivad ja kas kavatsete seda rändrahvaste trendi sel külmal talvel järgida?

Esindatud on Vogue China, Vogue Russia, Allure Mag, Flair Mag ja Vogue UK

All of the world famous fashion magazines are full of nomad-inspired shoots (“Go nomad!” seems to be the slogan for this winter). I chose my favourite photographs of these fashion spreads and decided to share them with you guys. Feel free to comment which one of these you like the most and let me know whether you are going to follow this trend or not.

(Pictures from Vogue China, Vogue Russia, Allure Mag, Flair Mag and Vogue UK)

Muide, minu vaieldamatu lemmik selleteemaline shoot on Flair Magazine’i moeseeria, mille kõiki pilte näete vajutades SIIA. Need pildid on lihtsalt ebanormaalselt ilusad!

My absolute favourite spread was the one published in Flair Magazine, you can see the full shoot HERE. Ahh, it’s a-m-a-z-i-n-g!

Pictures via fashiongonerogue

One Comment

  • Kärt

    Leidsin just, et päris palju käin külmade ilmade saabudes a`la taoliselt riides – palju kihilisust, kergelt hobolik ja võimalikult sooooojas.
    Mulle isiklikult meeldib.
    aga kiitus – ilusad pildid oled valinud! Tahaks juba päris talve…
    Ootan juba küsimuste-vastuste rubriiki ka:)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.