Styling

Turnin my face to the sun

Kooliajast on jäänud meelde, et suvi on aeg, mil tegeletakse puhkamisega. Kui oled aga vanem, iseseisvam ning sõltud sisuliselt vaid iseendast, siis kipub tihti nii olema, et just suvi ongi see kõige kiirem aeg, sest kui talvekülmus paneb su ühele kohale istuma ning iga trajektoori vajalikkuse üle järele mõtlema, siis suvi on ju see aeg aastast, mil on vaja igalpool olla, käia ja suhelda ning võimalused, inimesed, maanteed, suvilad ja väliterrassid on kõik sel aastaajal täielikult avatud, mistõttu jääb sinu hoolde vaid oma kohaloleku garanteerimine.
Nii nautisin ka mina hoolimata oma tihedast töögraafikust möödunud nädalal suviseid r
õõme nii pealinnasiseselt kui ka sellest väljapool. Ilmselgelt viib selline ülisoe päike vahepeal mõtted tööasjadelt kõrvale ning kuigi tead, et pead paari tunni pärast jälle kuskil olema, siis leiad kasvõi ühe piisava ettekäände, miks on vaja just sel hetkel sõprade ning vaarikatest ja maasikatest miksitud smuutiga aeg Varblase terrassil maha võtta. Need samad hetked seal ning laupäevane väljasõit Laitsesse (koos esimeste sääskedega) panid minu selleaastasele suvele ametlikult alguse ja kui ilm vähegi samalaadne püsib, siis tõotab tulla üks pagana hea suvi!

Nüüd aga lubatud järg Sassiga tehtud fotoshuudile ehk viimased pildid ning link ajakirjale, kus nad avaldati.
Ajakirja näeb
siit. PS! Soovitan vajutada sellel lehel olevat “Fullscreen” nuppu, sest see on kiiruga läbisirvimiseks liialt äge ajakiri. Too bad, et seda paberkandjal ei ole.
Änd nüüd viimased pildid + üks
behind the scenes ehk ainus pilt, mis katsetamise mõttes ostetud ilma välguta ühekordse kaamera filmirullilt end ilmutada lasi, sest ülejäänud selle seeria pildid tulid selle kaamera jaoks liialt tumedad.


Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.