Music,  Outfits

Twenty-something

Hoolimata sellest, et mu elust oleks nagu keeristorm üle käinud ja et kõik on täiesti peapeale pööratud ning radikaalselt muutunud, otsustati kuskil seal üleval, et on jälle aeg mu vanus numbrivõrra suuremaks kruttida. Eelmisel laupäeval tähistasin oma kahekümne kolmandat sünnipäeva (already?), aga olin juba pikka aega plaani pidanud, et sel aastal võin seda tähtpäeva pidada küll, kuid vanemaks ma kohe päris kindlasti saada ei kavatse. Twenty-something algusperiood on nii imeline, et kohe üldse ei taha mõelda sellele, et see aina kiiremini mööda läheb. Aga selle asemel, et numbritele keskenduda, peaksin hoopis mõtlema, et millisena ma eesolevat eluaastat oma ellu soovin jäädvustada. Kui vaatan tagasi kahekümne esimesele või teisele eluaastale, tõden, et need mõlemad on olnud tohutult arendavad, mind põhjalikult muutvad ning üldiselt teineteisest kategooriliselt erinevad vanused. Olen avastanud enese kohta kõiksugu asju (nii head kui halba, ootamatut ja loogilist), lõpuks ometi mõistnud, kuhu elus jõuda tahan, ning ühtlasi olen pidanud ka õppima seda, kuidas elus prioriteedid paika seada (not quite there yet tho). See-eest tean ma enam-vähem, kus omadega aasta pärast olla tahan ja seega tahan sellest kordumatust kahekümne kolmandast midagi väärtuslikku luua – midagi, millele tagasivaadates iseenda üle uhkust tunnen. Ja kuigi ma ei saa praegu veel väga aru, et mingisugune number kuskil muutunud oleks, siis tean, et hiljem saan neid eluaastaid väga selgelt lahterdada küll.

Aga aitab nüüd sellest. Mul on teile hoopis selline uudis, et mõne päeva pärast teen blogis järjekordse giveaway, nii et hoidke silmad kindlasti lahti – seekord läheb loosi igasugust mõnusat ilukraami, millega oma pimedaid sügisõhtuid õdusalt sisustada. Jeia!

Ühtlasi tahan teile ka öelda, et hoidke palun oma väärtuslikel esemetel silm peal – eile trammiga koju sõites jäin oma iPhone’ist ilma, sest üks eriliselt nahaalne pätt otsustas selle minu sõrmede vahelt lihtsalt endale rabada ja jooksu pista. Tobe muidugi, et ainult sellised äärmuslikud olukorrad tuletavad niisuguseid põhitõdesid meelde, aga mis sa teed. :)

Siin on aga mõned sünnipäeva ja toredate kingitustega seotud pildid ning paar kõrvupaitavat Pete Philly lugu, mis tänu ühele sõbrale minuni jõudsid. Head kraami tasub ju alati jagada!

Let It Go (feat. Alain Clark) by petephilly-one
Game by petephilly-one

2 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.