Food,  Outfits,  Where to eat

UMAMI

Vähem kui kuu tagasi avati Tallinnas selline restoranitoredus nagu Umami. Olen nüüdseks seda juba kahel korral külastanud ja juba esimese korra järel vudis Umami minu isiklikus restoranide edetabelis tugevale esikohale. Lisaks mõnusalt ajukale asukohale, mis muudab sinna minemise lausa parajaks ettevõtmiseks, on restoranis õdusad siseruumid, üüratult suur ja kodune õueala, avatud köök ning mitu lastele mõeldud mängunurka (koos eriti vahva kiikhobusega!). Ja toidud.. pelgalt nendele mõtlemine paneb kõhu korisema, sest eranditult KÕIK road on imemaitsvad! Kel plaanis Umamit külastada, siis soovitan nii trühvlipitsat, pardiliha, sõrnikuid kui ka pullimune. Viimane võib küll veidralt kõlada, kuid on sada protsenti proovimist väärt, sest see roog on tõepoolest imehea! Ühesõnaga. Minge. Käige. Proovige. Ja nautige!

So this post shall serve as a restaurant appreciation post. Newly opened Umami is definitely my new favourite restaurant in Tallinn. They have a super cute outdoor space, open kitchen and unbelievably good food. So if you’re ever in Tallinn, make sure you visit Umami! It’s located in a quite random part of Tallinn, but it’s definitely worth the trip!

1

2 3 45SAMSUNG CSC Processed with VSCOcam with p5 presetSAMSUNG CSC Processed with VSCOcam with g3 presetSAMSUNG CSC Processed with VSCOcam with c1 preset
Follow me on: INSTAGRAM / FACEBOOK / TWITTER / TUMBLR

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.