Beauty,  Where to shop

URBAN DECAY

UrbanDecay1

Oh kui põnevad ajad! Uued meigibrändid on Eesti lõpuks ometi ette võtnud ja otsustanud riburadapidi ka siin launchida – lähiajal jõuavad Tallinnasse nii Urban Decay, NYX kui ka Inglot. Kui NYXi esitlusüritus leidis aset eelmisel nädalal, siis Urban Decay on vallutanud sisuliselt kogu mu selle nädala graafiku ning poetanud sinna lausa kolm sellega seonduvat märget. Eile seadsingi sammud Kaubamaja iluosakonda, et veel avamata Urban Decay boksi sisse piiluda – ausalt öeldes ei ole ma UD tooteid varasemalt väga proovinud ja tutvust olen jõudnud teha vaid kuulsa Nakedi meigipaletiga. Boksis ringi jalutades leidsin end aga äärmiselt värvikireva valiku keskelt, mis mulle muidugi rohkelt rõõmu teeb, ning mõningaid neist toodetest õnnestus mul ka omal nahal juba proovida. Kuuldavasti pidid Urban Decay primerid ja muud sellised baastooted hirmus head olema ning võin käsi südamel vanduda, et brändi highlighter on küll üks parimaid, mida kunagi proovinud olen. Boks ise avatakse aga homme kell 12 (ürituse lingi leiad SIIT) ning homme õhtul suundun veel ühele UD üritusele – põnevust jagub ja ma ei jõua ära oodata, et nende toredate värvipalettidega juba mängima saaks hakata!

There’s a lot happening at our local makeup scene here in Tallinn – a bunch of super cool makeup brands are finally launching in Estonia, including NYX, Inglot, and Urban Decay. So yesterday I got to check out Urban Decay’s box in Tallinna Kaubamaja, which will open to public tomorrow morning. I haven’t really used it’s products before, so I’m really excited to start playing with all these colorful makeup palettes – I can already see myself wearing these gorgeous blues and greens this summer!

UrbanDecay2 UrbanDecay3 UrbanDecay4 UrbanDecay5 UrbanDecay6 UrbanDecay7 UrbanDecay8 UrbanDecay9 UrbanDecay10 UrbanDecay11 UrbanDecay12

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.