Anne & Stiil,  Food,  Outfits,  Various,  Week in a review

Week in a review

Ei tea, kui paljud teist mäletavad, aga tegin endale detsembris väga korraks VYou konto, mille üsna pea ka kinni panin, sest tundus kuidagi imelik videoga küsimustele vastata. AGA nüüd otsustasin selle ikkagi uuesti avada, nii et go ahead, saate lisaks Formspringile ka seal minult igasuguseid küsimusi küsida, anonüümselt ja puha. Link on SIIN.

Lisaks tuletan meelde, et käimas oma giveaway, kus loosin välja kolm eriti tuusa Oriflame’i huulepulka, nii et teie, kes te pole veel osa võtnud, siis tehke seda SIIN.

Ja inspireerituna ühest välismaa blogijast mõtlesin hakata ka neid “week in a review” tüüpi postitusi tegema. Siin siis pisike pildipäevik viimasest nädalast.

# Anne & Stiili märtsinumbri moeseeria. Kontseptsiooni paikapanemine, riiete laenutamine ja nende närvesööv tagastamine ning 7-8 tundi kestnud pildistamine sisustasid nädala esimesed (ja ka sellele eelneva nädala viimased) päevad hommikust õhtuni ära, kusjuures seekord oli riideesemeid nii palju, et ajakirja toimetuses sai praktiliselt terve ruum nendega täidetud. Praegu rohkem pilte teile näidata ei saa, aga paras hulk behind the scenes materjali on taaskord ootel.
# Minu uus “obsessioon” – granaatõun. Tükike värskust, mis aitab talve kenasti üle elada.
# Vabank Couture by Oksana Tandit. Eestis on see ikka täiesti esmakordne nähtus, et keegi spetsiaalselt klubis pidutsemiseks terve kollektsiooni disainib, nii et vastavad need rõivad teie maitsele või mitte, siis võib vähemalt rõõmustada, et taaskord on siinne moemaastik millegi võrra rikkam. Kolmapäevasel esitlusüritusel mul ise väga pilte ei õnnestunud teha, kuid need on kõikvõimalikes netiportaalides juba mõnda aega üleval. Isiklikult arvan, et selles kollektsioonis leidub nii mõnigi päris äge rõivaese, nii et tasub pilk ikkagi peale visata.
# Jelly Beans! Lihtsalt selleks, et need on nii pagana head.
# Loodusesse! Olgu see talv tüütu või mitte, siis maalilisust jätkub igasse Eestimaa nurka. Täna jätsingi pealinna seljataha ning põrutasin mõneks tunniks loodust nautima. Kohvi asemel ergutasid mind jäätunud Jägala juga, Jõelähtme tuisused väljad ja talveunes külaelu. Minge ka!

Follow me on: TWITTER / FORMSRPING / VYOU / TUMBLR

3 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.